P4support@p4.com.ua093 704 74 74

Прайс дайджест. 26 тиждень 2024 року

P
None

Стартові ціни ресурсів на УЕБ зростали протягом тижня. У підсумку, станом на п’ятницю середня стартова ціна ресурсу липня була вищою за показник понеділка на 1,35%.

На короткостроковому ринку природного газу УЕБ учасники формували заявки в ГТС та ПСГ. Реалізація газу відбулася на внутрішньодобовому ринку. Загалом було укладено угод обсягом 215 тис. куб. м. 

Маржинальні ціни купівлі, що склалися за результатами торгів, у п’ятницю досягли позначки 14093 грн за тисячу кубів (без ПДВ).

Минулого тижня експерти ринку ЄС позначили тонкий баланс між посиленням ринку СПГ, значними запасами та потоками по норвезьких трубопроводах.

Контракти на місяць наперед, на всіх проаналізованих хабах мали однакову тенденцію щодо спотових цін – подорожчання в середньому на 0,34%. Ціни квартал наперед були вищими за спотові ціни в середньому на 14,65%. Ціни сезон наперед із середнім значенням 39,83 євро/МВт.г. мали тенденцію до зростання у порівнянні зі спотовими у середньому на 16,06%.

А на Р4 природний газ для бізнесу можна купити прямо зараз від 15800 грн за тисячу кубів (з ПДВ)!

Обирай найкращу пропозицію з можливістю торгу тут. Уклади першу угоду на Р4 та отримай знижку – 50 грн на кожній тисячі кубів за промокодом HELLO!

 

Ще новини

None
Прайс дайджест. 29 тиждень 2024 року

Контракти на місяць наперед на хабах ЄС мали однакову тенденцію щодо спотових цін – подорожчання.

None
Виторгуй нижчу ціну на P4!

Глянь відеоінструкцію і вперед!

None
Прайс дайджест. 28 тиждень 2024 року

Минулого тижня ціни на газ в Україні були стабільними, на відміну від ЄС.

None
Спецпропозиція для великих споживачів

Пропозиція підходить підприємствам, які щомісяця споживають від 100 тисяч кубів газу.