P4support@p4.com.ua093 704 74 74

Прайс дайджест. 25 тиждень 2024 року

P
None

Стартові ціни ресурсів на УЕБ зростали протягом тижня. У підсумку, станом на п’ятницю середня стартова ціна ресурсу червня в ГТС була вищою за показник понеділка на 2,7%.

На короткостроковому ринку природного газу УЕБ учасники формували заявки на всіх сегментах ринку, в ГТС та ПСГ. Реалізація газу відбулася на внутрішньодобовому ринку. Загалом було реалізовано 197 тисяч кубів. Протягом тижня на короткостроковому ринку було зафіксовано зростання ціни.

Маржинальні ціни купівлі, що склалися за результатами торгів, у п’ятницю досягли позначки 14082 грн за тисячу кубів (без ПДВ).

Минулого тижня ринок відстежував зростання та спад реакції TTF на новини про те, що перевалка російського СПГ через Європу буде заборонена, що потенційно вплине на регіональні постачання.

Контракти на місяць наперед, на всіх проаналізованих хабах мали різну тенденцію щодо спотових цін – здорожчання в середньому на 0,52%. Ціни квартал наперед були вищими за спотові ціни в середньому на 2,99%. Ціни сезон наперед із середнім значенням 40,18 євро/МВт.г. мали тенденцію до зростання у порівнянні зі спотовими у середньому на 16,60%.

А на Р4 природний газ для бізнесу можна купити прямо зараз від 15750 грн за тисячу кубів (з ПДВ)!

Обирай найкращу пропозицію з можливістю торгу тут. Уклади першу угоду на Р4 та отримай знижку – 50 грн на кожній тисячі кубів за промокодом HELLO!

Ще новини

None
Прайс дайджест. 29 тиждень 2024 року

Контракти на місяць наперед на хабах ЄС мали однакову тенденцію щодо спотових цін – подорожчання.

None
Виторгуй нижчу ціну на P4!

Глянь відеоінструкцію і вперед!

None
Прайс дайджест. 28 тиждень 2024 року

Минулого тижня ціни на газ в Україні були стабільними, на відміну від ЄС.

None
Спецпропозиція для великих споживачів

Пропозиція підходить підприємствам, які щомісяця споживають від 100 тисяч кубів газу.