P4support@p4.com.ua093 704 74 74

Прайс дайджест. 24 тиждень 2024 року

P
None

Стартові ціни ресурсів на УЕБ мали різносторонню динаміку. У підсумку, станом на п’ятницю середня стартова ціна ресурсу червня в ГТС була вищою за показник понеділка на 2,62%.

На короткостроковому ринку природного газу УЕБ учасники формували заявки в ГТС та ПСГ. Реалізація газу відбулася на внутрішньодобовому ринку. Загалом було укладено 19 угод загальним обсягом 191 тис. куб.

Маржинальні ціни купівлі, що склалися за результатами торгів, у п’ятницю досягли позначки 13606 грн за тисячу кубів (без ПДВ).

TTF і NBP торгувалися минулого тижня зростаючи, що викликано підвищенням ризику конкуренції з Азією з боку СПГ. Занепокоєння щодо пропозиції компенсувалися слабким попитом і потужним виробництвом відновлюваних джерел енергії на кінець минулого тижня.

Контракти на місяць наперед, на всіх проаналізованих хабах мали однакову тенденцію щодо спотових цін – здорожчання в середньому на 2,42%. Ціни квартал наперед були вищими за спотові ціни в середньому на 3,72%. Ціни сезон наперед із середнім значенням 40,40 євро/МВт.г. мали тенденцію до зростання у порівнянні зі спотовими у середньому на 13,96%.

А на Р4 природний газ для бізнесу можна купити прямо зараз від 15350 грн за тисячу кубів (з ПДВ)!

Обирай найкращу пропозицію з можливістю торгу тут. Уклади першу угоду на Р4 та отримай знижку – 50 грн на кожній тисячі кубів за промокодом HELLO!

 

Ще новини

None
Прайс дайджест. 29 тиждень 2024 року

Контракти на місяць наперед на хабах ЄС мали однакову тенденцію щодо спотових цін – подорожчання.

None
Виторгуй нижчу ціну на P4!

Глянь відеоінструкцію і вперед!

None
Прайс дайджест. 28 тиждень 2024 року

Минулого тижня ціни на газ в Україні були стабільними, на відміну від ЄС.

None
Спецпропозиція для великих споживачів

Пропозиція підходить підприємствам, які щомісяця споживають від 100 тисяч кубів газу.