P4support@p4.com.ua093 704 74 74

Прайс дайджест. 23 тиждень 2024 року

P
None

Стартові ціни ресурсів на УЕБ мали різносторонню динаміку протягом тижня. У підсумку, станом на п’ятницю середня стартова ціна ресурсу червня в ГТС була нижчою за показник понеділка на 0,60%.

На короткостроковому ринку природного газу УЕБ учасники формували заявки в ГТС. Реалізація газу відбулася на внутрішньодобовому ринку. Маржинальні ціни купівлі, що склалися за результатами торгів, у п’ятницю досягли позначки 13585 грн за тисячу кубів (без ПДВ).

Європейські ціни на газ TTF М+1 на початку минулого тижня досягли восьмимісячного максимуму, а після цього спостерігалось падіння до 32,85 євро/МВт.г., найнижчого рівня з 21 травня.

Наприкінці минулого тижня еталонний TTF М+1 знизився на 6% на Ice Endex, а NBP був на 10,5% нижче за ціну закриття понеділка, що посилює той факт, що газові ринки значною мірою відкотилися від екстремального зростання, досягнутого в понеділок. Однак нещодавній сплеск на ринках газу та електроенергії підкреслює, наскільки європейські країни та Великобританія покладаються на норвезькі газові родовища для подолання розриву в постачанні, оскільки будь-яке обмеження цих потоків зазвичай призводить до серйозного тиску на ринки.

Контракти на місяць наперед, на всіх проаналізованих хабах мали різну тенденцію щодо спотових цін – здорожчання в середньому на 1,27%. Ціни квартал наперед були вищими за спотові ціни в середньому на 2,69%. Ціни сезон наперед із середнім значенням 38,82 євро/МВт.г. мали тенденцію до зростання у порівнянні зі спотовими у середньому на 14,74%.

А на Р4 природний газ для бізнесу можна купити прямо зараз від 14850 грн за тисячу кубів (з ПДВ)!

Обирай найкращу пропозицію з можливістю торгу тут. Уклади першу угоду на Р4 та отримай знижку – 50 грн на кожній тисячі кубів за промокодом HELLO!

Ще новини

None
Прайс дайджест. 29 тиждень 2024 року

Контракти на місяць наперед на хабах ЄС мали однакову тенденцію щодо спотових цін – подорожчання.

None
Виторгуй нижчу ціну на P4!

Глянь відеоінструкцію і вперед!

None
Прайс дайджест. 28 тиждень 2024 року

Минулого тижня ціни на газ в Україні були стабільними, на відміну від ЄС.

None
Спецпропозиція для великих споживачів

Пропозиція підходить підприємствам, які щомісяця споживають від 100 тисяч кубів газу.